piątek, 15 października 2010

noc jesienna

Zauważyłam właśnie, że mój ostatni wpis na blogu jest datowany na 21 lipca! A mamy połowę października...
Chciałabym napisać, że nie odzywałam się, bo utknęłam w Dżunglii Amazońskiej albo na Karaibach, ale niestety, jakoś tam nawet nie zawędrowałam...

Jestem ostatnio całkowicie pochłonięta pisaniem mojej kolejnej powieści.

Pozdrawiam ciepło, choć za oknem mocno już jesiennie, niemal zimowo:)


5 komentarzy:

 1. Super! Zaglądam czasem na Pani bloga, zastanawiałam się, czy pisze Pani kolejną książkę, bo "Miłość wyczytana z nut" była świetna. Czekam na następną! Basia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też czekam na kolejną książkę! Mogłaby Pani napisać wiecej szczegółów? Kiedy? Jaki tytuł?
  Moja mama teraz czyta Miłość i jest zachwycona. Na pewno sie ucieszy, jak jej powiem że będzie kolejna częśc! Kupię jej w prezencie na 100%! Ania Polczyńska

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też czekam:-)Właśnie, kiedy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, dziękuję za miłe słowa. Książka jest już na ukończeniu, wydane planowane na styczeń (podobnie jak "Miłość wyczytana z nut"). Nie będzie to kolejna część "Miłości", ale zupełnie inna gistoria z nowymi bohaterami. Tytułu na razie nie zdradzę, choć już niebawem oczywiście zamieszczę na blogu kilka szczegółów:)
  Pozdrawiam ciepło, Aleksandra Tyl

  OdpowiedzUsuń
 5. Już sie nie mogę doczekac. Miłość wyczytana z nut bardzo mi sie podobala. Najpierw pożyczylam sobie z biblioteki, ale teraz mam juz swoja, dostalam od kolezanki w prezencie, ktora też czytała i tez jej sie podobala. Fajnie ze pisze pani bloga, można sobie zajrzeć i poczytać, co słychać u pani. No i dowiedzieć się, kiedy bedzie kolejna książka! Ja mieszkam w małym mieście, niewiele tu sie dzieje, internet i książki to wlaściwie jedyne okno na świat. Pozdrawiam panią i życzę wszystkiego najlepszego. Patrycja. I też pozdrowienia od mojej koleżanki Moniki. Ona też czeka na następną pani książkę.

  OdpowiedzUsuń