sobota, 24 grudnia 2011

ŻyczeniaKochani!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam wszystkim duuużo zdrowia, radości, rodzinnego ciepła i miłości.

A nadchodzący rok niech przynosi same dobre wiadomości, słoneczne dni i intrygujące noce:) Niech w Nowym Roku marzenia się spełniają, plany realizują, pieniądze spływają, uczucia wybuchają, a szczęście niech zawita nawet w codzienności!

Pozdrawiam,
Aleksandra Tyl
5 komentarzy:

 1. Wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam. Wesołych Swiat... a ja sie pochwalę że Mikolaj pod choinkę zostawił mi ksiażkę Miłość wyczytana z nut... ale się ucieszyłam. Szczególnie że wczesniej przeczytałam a raczej posłuchałam Aleja Bzów. Dziękuję Autorce za chwilę wytchnienia....Pozdrawiam małgorzatariebandt@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, Pani Małgosiu, widzę, że odwiedził Panią baaardzo miły Mikołaj:) Cieszę się! Mam nadzieję, że książka się podoba.
  A swoją drogą "Miłość" wyszła już także w formie audiobooka, powoli pojawia się w ksiegarniach. Jeszcze nie dostałam egzemplarzy autorskich, ale z pewnością gdy je otrzymam zorganizuję konkurs:)
  Tymczasem kończę książkę, która będzie opisywała dalsze losy bohaterów "Alei Bzów". Przywiązałam się do tych bohaterów, aż szkoda będzie mi się z nimi rozstawać po zakończeniu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wiadomość ;) Dziekuje malgorzatariebandt@wp.pl

  OdpowiedzUsuń