czwartek, 10 lutego 2011

"Aleja Bzów" recenzja

Ach, zapomniałabym napisać, że ukazała się pierwsza recenzja "Alei Bzów":) na blogu "zakurzona półka":
zakurzona półka

Jednocześnie chciałabym zaprosić Was do udziału w zabawie, którą zorganizowała Iza (właścicielka blogu "zakurzona półka") wraz z Wydawnictwem Prozami. Zabawa polega na zadawaniu pytań - taki miniwywiad blogowy, każdy może zadać pytanie. Do wygrania jest "Aleja Bzów", którą dla wygranej osoby podpiszę:)
link do zabawy

Bardzo się cieszę, że osoby czytające książki są tak aktywne, tworzą blogi, recenzują, dzielą się spostrzeżeniami. Kiedyś na ludzi z książką w ręku mówiło się "mól książkowy". Dziś to już mocno nieaktualne, bo mole zrobiły się nowoczesne, przebojowe, a w dodatku są ładne:) Może dzięki tej przebojowości zarażą innych swoją pasją i czytelnictwo w Polsce w końcu ruszy do przodu:)

Pozdrawiam wszystkie blogujące mole!
Aleksandra Tyl


3 komentarze:

 1. Dziękuję za zamieszczenie mojej recenzji!:)
  Bardzo mi miło. Przy okazji chciałabym podziękować za mój wspaniały egzemplarz książki:) Bardzo mnie ucieszył:D
  Pozdrawiam serdecznie Iza

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Aleksandro jestem świeżo po Pani lekturze ... ja tylko chciałam podziękować, że mogłam tak miło spędzić czas. Życzę oby wszystkie Pani książki były tak dobre jak "Aleja Bzów" bo chyba lepsze już być nie mogą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, ogromnie dziękuję za miłe słowa. Naprawdę, nic tak nie podnosi na duchu jak świadomość, że książka się podoba i warto było ją napisać!
  Pozdrawiam Was ciepło,
  Aleksandra

  OdpowiedzUsuń